Telefon olmadan internet bağlantısı

Ev telefonu olmadan TTNET ile internet bağlantınız olabilir artık. Sabit telefon şartı olmadan TTNET’in kampanyalarından faydalanabileceksiniz. Sadece bir modem ile internete bağlanabileceksinz. Telefon hattınızda sadece veri transferi özelliği olacaktır. Ses özelliği telefonsuz internet hizmeti aldığınız için kapalı olarak gelecektir.

Telefonlu internetten telefonsuz internete geçiş mümkün mü?

İnternet için telefon abonesi olduysanız merak etmeyin telefonsuz internete geçiş yapabilirsiniz. Telefon hattınız hazır ve açık olduğu için telefonsuz internet başvuru işlemleriniz çok daha hızlı bir şekilde yapılacaktır. Ev telefonu kullanmıyorsanız neden telefona ücret ödeyesiniz ki?

444 0 375 i arayarak geçiş isteğinizi bildirin ve en kısa zamanda telefon olmadan internet bağlantısı kullanmaya başlayın.

Telefon olmadan internet bağlatmak için seçeceğiniz TTNET Yalın Adsl tarifelerinde paket ücretine ek olarak aylık 15 tl ücrt yansıtılmaktadır. Yalın Adsl erişim ücreti olarak bütün telefonsuz internet kullanıcılarından alınmaktadır. Bu ücreti ödemek istemiyoırsanız TTNET’in telefonsuz internet kampanyalarından hemen yararlanabilirsiniz.

2013 Telefonsuz İnternet Kampanyası

Şimdi evinizde telefon olmasa da internetiniz olacak! TTNET Yalın NETLİMİTSİZ paket, 12 ay, ayda 64,99 TL! Üstelik modem içinde!
Yalın İnternet’le tanışmanız için TTNET’ten büyük fırsat! Telefon bağlatmadan 8 Mbps’ye kadar hızlı, ister kotalı ister limitsiz TTNET Yalın İnternet paketine 12 ay taahhütle çok uygun fiyatlara abone olun, kablosuz modeminiz de TTNET’ten size ücretsiz gelsin.

yalin internet fiyatlari Telefon olmadan internet bağlantısı

Kampanya Koşulları

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen Yalın NET6, Yalın NET12, Yalın NETLİMİTSİZ, Yalın ULTRANET LİMİTSİZ, Yalın 8LİMİTSİZ ve Yalın NETLİMİTSİZ Plus tarife paketleri için geçerlidir. Kampanyadan yeni abone olacak ve mevcut taahhütsüz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için 12 ay taahhüt vermek gerekmektedir. 12 ay taahhüt vererek Yalın İnternet Kampanyası’na katılan ve kampanyaya dahil olan paketlerinden birini alan abonelere 12 ay boyunca indirim sunulacaktır. 12 ay sonunda abone yürülükteki paket fiyatları üzerinden faturalandırılır.
 • Kampanya ihlali halinde, kampanya kapsamında sunulan avantajlar ve aboneye verilen altyapı ile uyumlu modem ve bağlantı ücretine ait tutarlar faturalandırılır.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve ADSL internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Kampanya tarifelerine Yalın İnternet aylık erişim ücreti dahildir.
 • TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve ADSL internet hizmeti aboneliği bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 8 TL geçiş ücreti alınır.

İlgili Aramalar

 • ev telefonu olmadan ttnet
 • :ttnet internet baglatmanin sartlari bedava olan
 • ttnet kablosuz internet bağlatma
 • telefon olmadan internet ttnet
 • telefon bağlatmadan internet bağlantısı

Bir Cevap Yazın