Telefonsuz İnternet Kampanyaları 2013

Telefonsuz internet kampanyaları Adsl, Yalın Adsl ve Fibernet olarak 3 farklı internet türüyle 2013 yılında hizmetine devam etmektedir.

  • Telefonsuz Adsl Tarifeleri
  • Telefonsuz Yalın Adsl Tarifeleri
  • Telefonsuz Fiber İnternet Tarifeleri

Telefonsuz İnternet Kampanyaları

TTNET Üniversiteli Telefonsuz İnternet Kampanyası (2013)

Üniversite öğrencileri telefon hattı olmadan internet bağlatmak istedikleri için TTNET tarafından TTNET Üniversiteli kampanyası başlamıştır.  Türk Telekom sabit telefon üyeliği gerektirmeden kampanyaya başvurunuzu yapabileceksiniz. Telefonsuz internet hizmetini alabilmeniz için üniversite öğrencisi olmanız ve YÖK’te kayıtlı olmanız gerekmektedir.

Telefonsuz İnternet Paketleri ve Fiyatları

telefonsuz internet fiyatlari1 Telefonsuz İnternet Kampanyaları 2013

Hediyeler: TTNET Üniversite öğrencilerine 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilecekleri TTNET Prog ve Tivibu Web üyelikleirni de hediye ediyor. Bilgisayarınızda televizyon izlerken, TTNET Prog ile üniversite kariyerinizi geliştireceksiniz.

Telefonsuz internet aboneliği nasıl yapılır?

Telefonsuz Adsl abonesi olmak için ONLINE BAŞVURU formunu doldurarak TTNET başvuru merkezine en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayabilrisiniz.
Telefonsuz internet hizmetinde hangi TTNET tarifeleri mevcuttur?

Yalın Net4, Yalın Net6, Yalın Net12, Yalın Netlimitsiz, Yalın Netlimitsiz Plus ve Yalın 8Limitsiz tarifelerini içermektedir.

Telefonsuz internet bağlantısı nasıl yapılıyor?

Telefonsuz internet bağlantısı mantık olarak telefonlu internet bağlantısı ile aynı şekilde Türk Telekom ekpleri tarafından yapılmaktadır. Telefon hattınızdan ses hizmetinin engellenmesi ile telefonsuz internet erişiminiz başlamış olmaktadır.

Telefonsuz internet başvurusu nereden yapılır?

Online olarak yapılır. Başvuru formu için tıklayınız.İlgili Aramalar

  • telefonsuz ttnet bağlatma

Bir Cevap Yazın