Tivibu Ev Paketleri

Tivibu Ev
TTNET özellikleri ve yürütmüş olduğu kampanyalardan bir tanesi olan Tivibu Ev’den bahsedeceğiz. Türk Telekom tarafından 2006 yılında faaliyete giren TTNET kendi alanında kaliteli ve odak noktası olmaya devam ediyor. Her geçen gün kendini geliştirme ve yatırım yaparak en iyi internet hizmetini sağlamaya çalışan kuruluş, bizlere birçok türde kampanyalar ve özel indirimler sunuyor. Yaptıkları kampanyalar ve indirimler ile kaliteli hizmet sunuyor.

tivibu ev kampanya Tivibu Ev PaketleriTivibu Ev 2 ay dnemesi bedava kampanyası ile önce deneyip sonra kullanmaya devam edebilirsiniz. Tivibu Ev internet hattı üzerinden televizyon hizmetini vermektedir. Bilgisayarınızda da internet kullanıyorsanız herhangi bir yavaşlama olmamaktadır. HD yayın kanallarından da faydalanmanız mümkündür.

Tivibu Ev Nedir?
Bu teknoloji internet ortamı üzerinden bilgisayar ve tablet bilgisayarınızdan online yüksek çözünürlüklü, kesintisiz televizyon izleme imkanı sağlayan günümüzün internet teknolojilerinden birisidir. “IPTV” olarak isimlendirilmiş bir teknolojidir. TTNET bu projeye başlarken IP Tivibu ismi ile başladı. TTNET’in geliştirdiği ADSL2 teknolojisi ile desteklenen bu uygulama hızlı veri transferi ile sorunsuz ve mantıksal hata işlemeden çalışabilen bir sistem.
TTNET bu teknolojiyi tasarlamış ve bu uygulamadan kişilerin yararlanabileceğini belirtmiş. Yapılan ve geliştirilen bu internet uygulaması ile televizyon izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bunlardan bir tanesi ise, yayın akışına dilediğiniz gibi müdahale etmenizdir. Bu özellik doğrultusunda istediğiniz yayını geri alabilir, durdurabilir ve dilediğinizde tekrar oynatabilirsiniz. Kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz yayınları ise dilediğiniz gibi izleyebilme seçeneğini sunan bir internet televizyon teknolojisidir.
İzleme doğrultusunda kota kullanımı ne olacak diye merak ediyorsanız;
Cümleye bu şekilde başlamak içinizi rahatlatacaktır. Kotanız bu uygulamaya dahil değil. Yani hiç bir şekilde bu uygulamayı kullanırken kota kaybınız olmayacak; Ev telefonunuzla ve aynı anda internet kullanabiliyorsanız bu sistemin mantığı da böyle kısacası IPTV özelliği farklı bir bant üzerinden size transfer edilecek buda kotanıza bir etken değil.

Tivibu Ev ücretlendirmesi
Tivibu Ev Maxi Paket: 9.90TL x 10 Ay.
Kampanyasız tutar; 9.90TL x 12 Ay.

Tivibu Ev Maxi Plus Paket: 29.90 TL x 10 Ay.
Kampanyasız tutar; 29.90 TL x 12 Ay.

Daha fazla bilgilendirme için müşteri hizmetleri;  444 0 375

Tivibu Ev başvurunuzu sitemizden online yapabilirsiniz. Hemen Başvur butonuna basarak başvurunuzu gönderin.

online basvuru formu Tivibu Ev Paketleriİlgili Aramalar

  • tivibu ev
  • tivibu kampanya
  • tivibu kampanyaları
  • tivibu ev kampanya
  • tivibu ev paketleri

Bir Cevap Yazın