TTNET 44 TL Hem Telefon Hem İnternet

Hem telefon hem internet abonesi olmak istiyorsanız TTNET’in TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim kampanyasına başvurabilirsiniz. Evinize ev telefonu ve internet bağlatmak için aylık 44,99 TL den başlayan fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sadece 12 ay taahhüt ederek kotalı ya da sınırısız internet paketlerinden dilediğiniz birini seçebilirsiniz.

Telefon aboneliği ile beraber Akşam 7 den Sabah 7 ye kadar 3000 dakika konuşmak da bedava.  Her gün sabah 07:00 ile 19:00 saatleri arasında 444 lü numaralar, şehirler arası ve şehir içi görüşmeler dahil ücretsiz görüşme yapabileceksiniz. Ücretsiz konuşma kampanyası 31 Aralık 2013 tarihine kadar devam etmektedir. Hem telefon hem internet abonesi olmak istiyorsanız TTNET’in bu fırsatını kaçırmamalısınız.

kampanya basvuru TTNET 44 TL Hem Telefon Hem İnternet12 ay taahhüt verdiğinizde hem telefon hem internet aboneliğiniz olacak. Modem ise TTNET’den hediye. TTNET ALO paketlerinden farklı seçimler yaparak aylık 100,200,300 dakika ekstra her yöne konuşma paketi de satın alabilirsiniz.

TTNET NET6 + TTNET ALO Konuştukça Öde paketi ayda 44,99 TL

TTNET NETLİMİTSİZ + TTNET ALO Konuştukça Öde paketi 64,99 TL

hem telefon hem internet TTNET 44 TL Hem Telefon Hem İnternet

 Kampanya Koşulları

12 ay taahhüt süresince TTNET Adsl tarifeniz indirimli fiyattan faturanıza yansıtılacaktır. Süre dolduktan sonra güncel fiyat tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

İnternet ve telefon ücreti tek faturada toplanacaıktır.

Fiyatlara internet ve telefon için bağlantı ücretleri, kota aşım ücretleri ve ek hizmetlere ilişkin ücretler dahil değildir. Aylık) tüm vergiler dahil 64,99 TL ve 44,99 TL’lik paketler dışında, internet ve telefon hizmetlerine ait farklı tarife/paketlerin yer aldığı paketler oluşturulabilir.İlgili Aramalar

  • TTNET TELEFON
  • ttnet 44 tl sınırsız
  • 44 tl sınırsız internet
  • ttnet sınırsız 44 tl
  • ttnet 44 tl sınırsız internet

Bir Cevap Yazın