TTNET Telefonsuz İnternet Kampanyası 2013

yalin internetkampanyasi yeni TTNET Telefonsuz İnternet Kampanyası 2013

TTNET’den  telefonsuz internet kullanmak isteyen kullanıcıları için TTNET Yalın İnternet Kampanyası.
12 ay taahhütle TTNET Yalın NETLİMİTSİZ tarifesine ayda 64,99 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.
Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ” Bilgi Almak İstiyorum ” butonuna tıklayarak TTNET Çağrı Merkezine sorularınızı gönderebilirsiniz. Bilgi Formu’nda iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurmayı ihmal etmeyin. Size en kısa sürede dönüş yapılır ve bilgi verilir.

bilgi almak istiyorum TTNET Telefonsuz İnternet Kampanyası 2013basvuru yapmak istiyorum TTNET Telefonsuz İnternet Kampanyası 2013

 Telefonsuz İnternet Kampanyası Paketler ve Fiyatları

telefonsuz internet fiyatlari TTNET Telefonsuz İnternet Kampanyası 2013

 Telefonsuz İnternet Kampanya Koşulları

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen Yalın NET6, Yalın NET12, Yalın NETLİMİTSİZ, Yalın ULTRANET LİMİTSİZ, Yalın 8LİMİTSİZ ve Yalın NETLİMİTSİZ Plus tarife paketleri için geçerlidir. Kampanyadan yeni abone olacak ve mevcut taahhütsüz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için 12 ay taahhüt vermek gerekmektedir. 12 ay taahhüt vererek Yalın İnternet Kampanyası’na katılan ve kampanyaya dahil olan paketlerinden birini alan abonelere 12 ay boyunca indirim sunulacaktır. 12 ay sonunda abone yürülükteki paket fiyatları üzerinden faturalandırılır.
 • Kampanya ihlali halinde, kampanya kapsamında sunulan avantajlar ve aboneye verilen altyapı ile uyumlu modem ve bağlantı ücretine ait tutarlar faturalandırılır.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve ADSL internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Kampanya tarifelerine Yalın İnternet aylık erişim ücreti dahildir.
 • TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve ADSL internet hizmeti aboneliği bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 8 TL geçiş ücreti alınır.

 

Teknolojinin gelişmesi ve cep telefonunun ailenin hemen tüm fertlerinin cebine girmesi sonucu, ev telefonunu bir ihtiyaç olarak görmekten vazgeçen insanlar ev telefonlarını iptal ettirmiş bulunuyorlar. Fakat TTNET‘in ev telefonu olmayan hanelere internet bağlayamaması da ciddi bir sorun olarak bu kişilerin karşısına çıkabiliyordu. Halka açılma ve teknolojiyi herkesin ayağına getirme politikasına daha fazla ağırlık vermeye başlayan TTNET, başlattığı Yalın İnternet adlı kampanyayla bu isteğinde ne kadar samimi olduğunu tüm kullanıcılara göstermiş oldu. Başlatılan bu kampanyayla kişiler ev telefonları olmasa dahi internete bağlanabilecekleri gibi, kablosuz modemlerini de TTNET tarafından hediyeolarak temin edebilecekler.İnternet ile telefon arasındaki bağlantıyı kaldıran, kullanıcıların 12 ay taahhüt vererek ister 6 GB kotalı, isterlerse de sınırsız olarak internetten faydalanmalarına olanak sağlayan TTNET, 8 mbit bağlantıyı da her iki pakette varsayılan olarak sağlıyor.

Kampanyanın en büyük farkı ise ADSL aboneliğinde var olan telefon gerekliliğinin ortadan kaldırılması olarak gözümüze çarpıyor. Bunun yanı sıra pakette yer alan 8 Mbit internet hızıyla sıradan bir ev bilgisayarı için internette oldukça hızlı dolaşma imkanı sağlayan bu kampanya 29 Şubat 2012 tarihine kadar devam edecek.

Varsayılan bağlantı hızı 8 mbit olarak ekranlara yansıyan Yalın Net6 ve Yalın NETLİMİTSİZ başlıklı iki farklı paket ise sırasıyla 39,99 ve 59,99 TL olarak gözüküyor. 59,99 TL’lik NETLİMİTSİZ paketinin yanında NETDİSK hizmetinin de ücretsiz olarak sağlandığını belirtmekte fayda var. Kampanyaya katılan kişilere ücretsiz hediye edilecek olan kablosuz modem de cabası.

Eğer sizler de sıradan ADSL aboneliğinden sıkılmış, ev telefonunuza ayrı fatura ödemek istemiyor ve telefondan bağımsız olarak internete bağlanmak istiyorsanız Yalın İnternet kampanyası sizler için biçilmiş kaftan. Kampanya koşullarını dikkatle okuduktan sonra Yalın İnternet başvurusunu online olarak yapabilir, cazip ödeme koşullarıyla farkı hissedebilirsiniz. Son olarak, sınırsız pakette sizlere hediye edilecek olan NETDİSK hizmetinin 30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerli olacağını da hatırlatmış olalım.

Cep telefonunuz iletişim için size yetiyorsa kesinlikle telefonsuz internet bağlatmanızı tavsiye ediyoruz. İstanbul bölgesinde bütün müşterilerimize yerinde hizmet veriyoruz. Telefonsuz internet için modeminizi de Türk Telekom ekipleri kuruyor.

TTNET Telefonsuz İnternet Başvurusuİlgili Aramalar

 • telefonsuz internet
 • ttnet telefonsuz internet
 • ev telefonsuz internet
 • telefonsuz internet kampanyaları
 • telefonsuz internet ttnet

Bir Cevap Yazın