Türk Telekom Kazanmakmak

Düzenlediği kampanyalarla kullanıcılara hizmet sağlamaya son sürat devam eden Türk Telekom, yayına sürdüğü KAZANMAKMAK adlı kampanyayla bir kere daha kalitesini kanıtlamış oldu.

kazanmakmak ikon Türk Telekom Kazanmakmak Ev, otomobil, LED TV, tablet bilgisayar ve aklınıza gelebilecek hemen her türden hediyeyi çekilişle kullanıcılarına dağıtmaya devam eden Türk Telekom’un bu kampanyası, şimdiden çeşitli medya bültenlerine haber olmuş durumda. Kazandığınız puanlarla çekilişe hak kazandığınız KAZANMAKMAK kampanyasında puan kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit. İnternette sörf yaptıkça, ev telefonunuzla konuştukça ve Türk Telekom’un düzenlediği diğer kampanyalardan faydalandıkça puanınızı arttıracaksınız. Böylece çekilişte kazanma şansınız artacak, hayalinizdeki ev, araba ve LED TV gibi hediyelere kavuşma imkanını elde etmiş olacaksınız.

kazanmakmak ikon Türk Telekom Kazanmakmak Üstelik bu imkanı günlük hayatta zaten gerçekleştirdiğiniz telefonla konuşma, internette gezinme gibi işlemler sayesinde kazanmak, Türk Telekom ve TTNET’e teşekkür etmek için başlı başına bir sebep. Unutmadan hatırlatmak gerekir ki, Türk Telekom ve TTNET (iki farklı şirket)’e zaten kayıtlıysanız iki kat daha fazla kazanacaksınız. 1 Kişi Sinpaş Bosphorus City’den 2+1 ev kazanma imkanını yakalarken, 3 kişi de BMW 316i Comfort otomobil sahibi olabilecek. Bunun yanı sıra 10 kişi 40” Samsung LED TV alma hakkını kazanırken, 10 kişiye de Motorola XOOM 3G tablet bilgisayar hediye edilecek. Üstelik kazanabileceğiz hediyeler sadece ev, araba gibi ürünlerle kısıtlı değil. Türk Telekom’un sizlere sağladığı özel hediye çekleri ve indirimler sayesinde de çekilişte kazanma şansınız doğuyor.

kazanmakmak ikon Türk Telekom Kazanmakmak Sizler de Türk Telekom ve TTNET işbirliğiyle hazırlanan bu harika kampanyaya katılmak istiyorsanız, online olarak http://www.kazanmakmak.com.tr/  adresinden kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. TC Kimlik numaranızla birlikte TTNET veya Türk Telekom hizmet numaranızı girmek suretiyle bu harika hediyelere kavuşmak için ilk adımı atabilir, her iki servise de kayıt olarak çekilişe rakiplerinizden iki kat önde başlayabilirsiniz.

Türk Telekom yeni Kazanmakmak kampanyalarından haberiniz var mı?

kazanmakmak ipad2 kampanyasi Türk Telekom Kazanmakmak

Yeni telefon aboneliği yaptıran müşterilerimiz 50 iPad çekilişine katılma hakkı kazanıyor.

Ayrıca 724tikla.com da özel indirimler kazanma şansınız da devam ediyor.

Kazan Puanlarınızla Avea dakika ve kontro de alabilrisiniz. TTNET Müzik paketleri ile 90 şarkı indirme hakkına sahip olabilir yasal mp3 indirebilirsiniz.İlgili Aramalar

  • kazanmakmak
  • kazanmakmak nedir
  • ttnet kazanmakmak

Bir Cevap Yazın